منو

درباره ما

پس از هفت سال تجربه اجرایی موفق، پژوهش و مطالعات کاربردی در حوزه‌های مختلف صنعت ساختمان،  گروهی از خبرگان صنعت بر آن شدیم تا به یاری پروردگار در قالب گروهی متعهد و متخصص تحت نام اوحد با بهره‌مندی از دانش روز مهندسی، مدیریت و اقتصاد در جهت توسعه و ارتقاء بهره‌وری اقتصادی طرح‌های توسعه‌ای و مدیریت سرمایه‌گذاری در صنعت راهبردی و زیربنایی ساختمان گامی مؤثر برداریم.


نگرش

ما بر این باوریم که موفقیت زمانی میسر است که تمام ارکان و عناصر سازمان به صورت همسو و یکپارچه، صمیمانه و مسئولانه برای رسیدن به اهدافی متعالی تلاش کنند. در واقع تمام گروه‌های تخصصی به مانند اعضای پیکری واحد برای تحقق هدفی واحد همت گمارند.


پایبندی ها

حرفه‌ای در ارائه خدمات

متعهد به تعامل متقابلا سودمند با تمامی طرف‌های ذی‌نفع

ملتزم به درک منطق اقتصادی در فعالیت‌های صاحبان سرمایه

متعهد به سیاستگذاری بر مبنای منافع بلند مدت صاحبان سرمایه

متعهد به ارائه راه‌حل‌هایی خلاق و مؤثر، برآمده از درک عمیق نسبت به نیاز طرف‌های ذی‌نفع، شرایط پیرامونی  تحولات پیش رو و دانش روز

 


سخن مدیر عامل

تجربه رکودهای پیاپی، صنعت راهبردی و زیربنایی ساختمان را دچار انفعال کرده است. آسیب‌های پیاپی وارده به سرمایه‌گذاران در این حوزه، مخاطره درک شده توسط ایشان را افزایش داده است. همزمان انتظار سرمایه‌گذاران از بهره اقتصادی توسعه طرح‌های کوچک کاهش یافته و ایشان را به سمت پذیرش مخاطره توسعه طرح‌های بزرگ با انتظار بهره اقتصادی بالاتر سوق داده است. ظهور رقبای قدرتمند، گسترش انبوه‌سازی و توسعه مراکز تجاری و اداری بزرگ شیوه‌های پیشین و جاری رقابت را با چالش مواجه کرده است. تنگنای رقابت، مدل‌های کسب و کار و فروش واحدهای مسکونی، تجاری و اداری را تغییر داده است.

تحول در سبک زندگی شهروندان موجب ظهور و توسعه مجتمع‌های تجاری با کاربری‌ها و جذابیت‌های متنوع‌تر شده است. تحولات جاری، بر معیارهای کیفیت از منظر مخاطبین تأثیر شگرفی گذارده و انتظارات ایشان را با شتابی بیش از پیش دستخوش تحول کرده است. فروشگاه‌های بزرگ عرضه کالاهای مصرفی با تنوع زیاد و قیمت‌های رقابتی و مراکز تجاری تخصصی و قدرتمند و فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفته رفته جایگزین خرده فروشی‌های کوچک و متوسط پراکنده می‌شوند. توسعه روز افزون اینگونه مراکز، به بروز رقابت تنگاتنگ برای ایجاد مزیت نسبی و کسب جایگاه برتر و توسل به شیوه‌های گوناگون برای ایجاد تجربه مطلوب برای مخاطبین انجامیده است.

ما با درکی عمیق از تحولات جاری و درونی سازی توان پیش اندیشی روندهای آتی محیط صنعت و رقابت، راهکارهایی را برای مدیریت سرمایه‌گذاری با هدف عبور کم مخاطره و پر بازده صاحبان سرمایه از تنگناهایی که بر شمردیم فراهم کرده‌ایم. راهکارهای برآمده از آمیزه دانش و خلاقیت، ما را به شریکی قابل اتکاء برای مدیریت سرمایه طرح‌های توسعه‌ای در صنعت ساختمان بدل کرده است.

 

 عبدالرضا باقری
 مدیر عامل


 


معرفی همکاران

 هاشم علیوردی
 سرپرست گروه مطالعات اقتصادی اجتماعی

 

او بیش از ۳۰ سال فعالیت حرفه‌ای موفق در حوزه‌های تحقیقات کاربردی و برنامه‌ریزی راهبردی بنگاه‌های بزرگ صنعتی را در کارنامه دارد. تخصص و مسئولیت وی پایش و تحلیل تحولات و روندهای کلان اقتصادی و اجتماعی است. وی دانش آموخته کارشناسی جامعه شناسی دانشگاه علامه طباطبایی و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه تهران است.

 

 

  رسول بیات
  سرپرست گروه مهندسی و بهینه‌سازی


او بیش از ۲۰ سال فعالیت حرفه‌ای در حوزه طراحی و مدیریت توسعه طرح‌های عمرانی متوسط و بزرگ را عهده‌دار بوده است. وی دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف است. 

 

 

 محسن روشن ضمیر
 سرپرست گروه توسعه راهبرد و برند

 

او با کارنامه فعالیت حرفه‌ای ۲۰ ساله در بنگاه‌های صنعتی بزرگ، هم اکنون عضو ارشد انستیتو بین‌المللی متخصصین بازاریابی است. او پیش از این به مدت ۴ سال مسئولیت مدیریت برند گروه مپنا را عهده‌دار بود. وی دانش آموخته کارشناسی مهندسی مکانیک و کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار دانشگاه صنعتی شریف است.

 
 

 رهام رفیعی
 سرپرست گروه مدیریت فناوری ساخت


او بیش از ۱۵ سال فعالیت حرفه‌ای اجرایی و تحقیقاتی در حوزه فناوری‌های پیشرفته مواد و همچنین مدیریت کلان شرکت‌های صنعتی دانش‌بنیان و پروژه‌های انتقال فناوری را عهده‌دار بوده است. وی دانش آموخته دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران و استادیار دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران است.

 

 امیر صفت‌یار
 سرپرست گروه ساخت و اجراء

 

او مسئولیت هدایت فعالیت‌ها برای اطمینان از تحقق پروژه ها در انطباق کامل با طرح‌ها را عهده دار است. او ۲۰ سال فعالیت حرفه‌ای در طراحی، مدیریت و توسعه طرح‌های متوسط و بزرگ ساختمانی را در کارنامه دارد

 

 مجید زیبدی
 سرپرست گروه حقوقی و قراردادی

 

او قریب ۲۵ سال فعالیت حرفه‌ای در حوزه مشاوره حقوقی و قراردادی به شرکت‌های صنعتی و نیز در حوزه املاک و مستغلات را در کارنامه دارد. وی دانش آموخته کارشناسی حقوق دانشگاه تهران و وکیل پایه یک دادگستری است. 

 

 

 علی صادقی
 سرپرست توسعه روابط بین‌الملل


او قریب ۱۰ سال فعالیت حرفه‌ای اجرایی در حوزه توسعه بازار محصولات صنعتی، توسعه روابط بین المللی و صادرات را عهده‌دار بوده است. وی دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار دانشگاه صنعتی شریف است.

 

  نازنین فرهادی
 سرپرست گروه طراحی هنری

 

 

 او قریب به ۱۵ سال فعالیت حرفه‌ای در زمینه تبلیغات و طراحی را در کارنامه خود دارد. وی دانش آموخته کارشناسی گرافیک و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه تهران است و تاییدیه بین المللی مدیریت هنری را از Art Institutes آمریکا اخذ کرده است.

 

 پدرام مدرسی
 سرپرست گروه طراحی و معماری

 

او قریب ۵ سال فعالیت حرفه‌ای اجرایی و مطالعاتی در حوزه طراحی و مهندسی معماری ابنیه را در کارنامه دارد. طرح‌های وی، آمیخته‌ای خلاق از پایبندی به ایجاد فضاهای مدرن در بستر سبک‌های معماری ایرانی اسلامی است. وی دانش آموخته کارشناسی ارشد معماری دانشگاه تهران است. 

 

 

 مجتبی روشن ضمیر
 سرپرست گروه بازاریابی


او مسئولیت معرفی خدمات و دستاوردهای اوحد و تدوین و تعامل هویت شرکت را عهده دار است. او قریب ۱۰ سال فعالیت حرفه‌ای در حوزه بازاریابی و تبلیغات را در کارنامه دارد. وی دانش آموخته کاردانی ارتباط تصویری و کارشناسی مدیریت تبلیغات تجاری دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشجوی مدیریت بازاریابی دانشگاه تهران است و تاییدیه صلاحیت حرفه‌ای ارتباط تصویری را  از دانشگاه تهران اخذ کرده است.

 

 عبدالله شادبهر
 سرپرست گروه مطالعات بازار


او مسئولیت پایش و انجام مطالعات کاربردی در حوزه صنعت و بازار را عهده دار است. وی بیش از ۵ سال فعالیت حرفه‌ای در حوزه‌های مورد اشاره را در کارنامه دارد. وی دانش آموخته کارشناسی مدیریت مالی و کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی دانشگاه تهران است. 

 

  حامد باسخا
  سرپرست گروه مالی و سرمایه‌گذاری

 

او قریب ۵ سال فعالیت حرفه‌ای اجرایی و مطالعاتی در حوزه مطالعات امکان سنجی و تحلیل اقتصادی طرح‌های توسعه‌ای صنعتی و عمرانی را در کارنامه دارد. وی دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت مالی دانشگاه تهران است.

 

  فرزام اشکانی
  سرپرست گروه مدیریت پروژه

 

او مسئولیت برنامه‌ریزی فعالیت‌ها و مدیریت پروژه‌های شرکت را عهده دار است. او قریب ۵ سال فعالیت حرفه‌ای در حوزه‌های مورد اشاره را در کارنامه دارد. وی دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی صنایع مدیریت سیستم و بهره‌‌وری دانشگاه علم و صنعت ایران است.

 

 
 فریبا نادری
 سرپرست مذاکرات بین‌ا‌لملل
 
 
 
 او مسئولیت مذاکره با شرکت‌ها و برندهای بین المللی را بر عهده دارد. وی قریب به ۲0 سال فعالیت علمی و حرفه‌ای در زمینه‌های توسعه کسب و کار، مدیریت و برنامه‌ریزی مالی را در کارنامه دارد. او پیش از این مسئولیت مدیریت و برنامه‌ریزی در شرکت‌های آمریکایی و اروپایی از جمله   NOKIA/NSN  را عهده دار بوده است. وی دانش آموخته کارشناسی ارشد در رشته MBA از دانشگاه تگزاس آمریکا می‌باشد.